Autoosad.ee on esimene on-line autovaruosade ostukeskus Internetis. Meie tootevalikus on ligi 55 000 erinevat varuosa üle 800 000 erineva otstarbe jaoks.

Tellimine: Vali vasakust menüüst otsitava sõiduki tüüp. Jälgi juhiseid.

Tasumine: Kauba ostmist saate alustada lehelt OSTUKORV. Tellimuse eest saate tasuda kas pangalingi kaudu Interneti-pangas või hiljem maksekorraldusega. Arve saadetakse Teile, peale makse sooritamist, koos kaubaga.

Kauba kättetoimetamine:
- Sooritades ostu kella 14.00-ni, toimetatakse kaup kulleriga Teie poolt määratud aadressil hiljemalt järgmise tööpäeva kella 14:00-ks Tallinnas ja maakondade keskustes (mujale Eestis hiljemalt kell 16:00). Kui tellite töö juurde, lisage ka firma nimi. Hinnad.
- Peale kella 14.00 laekunud ostud aga saate kätte kahe tööpäeva jooksul.
- Eriolukordades, kui kaup tuleb tellida välisriigist, võib kauba Teieni toimetamine kesta 2-4 tööpäeva. Sellisest olukorrast teavitatakse Teid eraldi e-postiga.
- Kui Teile sobib paremini, et saadetis tuuakse Teile peale tööaega siis teavitage meid sellest tellimisel.

Garantii: Kõikide toodete garantiiaeg on 1 aasta, v.a tooted, milledele on autovalmistaja poolt ette nähtud kindel vahetusvälp (rihmad, küünlad, filtrid...). Garantii katab toote materjali ja valmistusvead. Garantii alla ei kuulu ekspluatatsiooni käigus toodete normaalne kulumine (näiteks piduriklotside kulumine). Sama kehtib ka toodetele, mis on valesti paigaldatud, mida on puudulikult hooldatud, valesti kasutatud või kasutatud võistlusautol. Loe lähemalt garantii- ja tagastamistingimused.

Kõik küsimused ja ettepanekud on teretulnud e-posti aadressile autoosad@autoosad.ee

 

English

Russian

 

 

Partner

 

Partner