Alates märtsist esindab Autosad.ee maailma suurima naftatoodetekontserni BP Amoco p.l.c. määrdeainete ja turustamisega tegelevat ettevõtet BP Lubricants.

Vt kataloogi.

Meie kodulehelt võite leida järgmisi BP kvaliteetmootoriõlisid:

 

BP Visco 7000 0W-40
Täissünteetiline, tippkvaliteediga aastaringne mootoriõli uutele kõrgforsseeringuga bensiini ja diiselmootoritele, mis on varustatud turbolaadesüsteemidega. Sobib sõidu- ja pakiautode diisel-, turbodiisel ning samuti ka bensiinimootoritele. Eelisteks on suurepärane külmkäivitus ja maksimaalne kaitse mootorile ekstreemtingimustes. Võimaldab pikendatud õlivälpa kooskõlas mootorivalmistajaga ja annab märkimisväärset kütusesäästu. Ei kahjusta katalüsaatorit ning tagab puhtamad heitgaasid.

Spetsifikatsioonid:

ACEA A3/B3/B4
API: SL/CF
VW 502.00/505.00
MB: 229.1
BMW Longlife Oil
Porsche

 

BP Visco 5000 5W-40
Sünteetiline, kõrgkvaliteediga aastaringne mootoriõli kaasaegsetele sundsissepritse ja katalüsaatorsüsteemidega varustatud sõidu- ning pakiautodele. Sobib hästi bensiini-,  diisel-  ja ka turbodiiselmootoritele.
Eelisteks on hea külmkäivitus ja suurepärane kaitse mootorile rasketes töötingimustes. Hoiab mootori puhtana ja võimaldab pikendatud õlivälpa kooskõlas mootorivalmistajaga.  Ei kahjusta katalüsaatorit ning tagab puhtamad heitgaasid. Eriti sobiv uutele Opel ja Ford ning teistele Ameerika päritolu mootoritele.

Spetsifikatsioonid:

ACEA A3/B3/B4
API: SL/CF
VW 502.00/505.00
MB: 229.1, 229.3
BMW Longlife Oil
Porsche

 

BP Visco 3000 10W-40
Poolsünteetiline, kõrgekvaliteediline aastaringne mootoriõli kaasaegsetele sundsissepritse- ja katalüsaatorsüsteemidega varustatud sõidu- ning pakiautodele. Sobib hästi bensiini-,  diisel-  ja ka turbodiiselmootoritele. Soovitav kasutada suurema kubatuurilistes ja ka suurenenud kulumisastmega mootorites. Eriti sobiv pakiautode bensiini ja diiselmootoritele.
Eelisteks on optimaalne kaitse mootorile vahelduvates töötingimustes, hea külmkäivitus, puhas mootor ja puhtamad heitgaasid.

Spetsifikatsioonid:

ACEA A3/B3
API: SL/CF
VW 500.00/505.00
MB: 229.1
BMW Special Oil List


BP Visco 2000 15W-40
Kõrgekvaliteediline mineraalne mootoriõli aastaringseks kasutuseks kaasaegsetele  sõidu- ja pakiautodele. Sobib paremini suuremakubatuurilistele mootoritele ja eriti Ameerikas valmistatud  bensiini-,  diisel- ning turbodiiselmootoritele. Ei kahjusta katalüsaatorit!
Eelisteks on optimaalne kaitse mootorile vahelduvates töötingimustes, puhas mootor ja pikendatud õlivälbad kooskõlas mootorivalmistajaga.

Spetsifikatsioonid:

ACEA A3/B3
API: SL/CF
VW 501.01/505.00
MB: 229.1

    Pakendid 1 ja 4 liitrit.

 

Ohutusnõuded:
Ohutunnused EU klassifikatsioonis puuduvad. Klassifitseeritakse ja tähistatakse vastavalt EU direktiivile 1999/45EC ning 67/548/EEC. Sissehingamine ja pikajaline kontakt nahaga võib põhjustada allergiat. Selle vältimiseks piisab kokkupuutepinna pesemisest sooja vee ja levinumate pesuvahenditega. Kasutatud õli kuulub ökoloogiliselt kahjulike jäätmete hulka ja utiliseerimisel tuleb järgida Eesti Vabariigis kehtivaid keskkonnanõudeid.